?

Log in

Планета по имени Харьков [entries|archive|friends|userinfo]
Харьков - это мой город

[ userinfo | livejournal userinfo ]
[ archive | journal archive ]

"Харьковская Весна-2011", и монопородные выставки по породам: зенненхунд, Белая Швейцарская овчарка, [Mar. 5th, 2011|10:36 am]
Харьков - это мой город

starzhy
Выставка собак ранга САС / FCI всех пород и монопородные выставки по породам:
зенненхунды (все), Белая Швейцарская овчарка, Йоркширский терьер, Ши-тцу, Шпиц немецкий состоится 01 мая 2011 года в г. Харьков, Украина .

Проводит Харьковское отделение КСУ "Союз-Виват".

Приглашаем всех на майские выставки собак Харьковская Весна-2011" в Харьков.!

Возможна регистрация на выставки по Гарантийному письму с оплатой в день выставок.
Предварительный список экспертов:

Виталий Хижняк(Украина),
Игорь Симененко(Украина),
Juhasz Istvanne (Венгрия),


Место проведения выставок: ул. Динамовская, 5А, стадион "Пионер", Харьков
Справки по тел. в Харькове +38 057 757 26 27,
Подробно здесь>>>
LinkLeave a comment

Тактична перемога! Молодь знову ініціювала перемовини щодо законопроектів “Про вищу освіту” [Mar. 1st, 2011|02:18 pm]
Харьков - это мой город

lebed_michael

Молодь протестувала проти законопроектів “Про вищу освіту” вчора, 28 лютого, у Києві, Харкові, Львові, Донецьку, Житомирі, Івано-Франківську, Миколаєві, Хмельницькому, Рівне та Сімферополі. У столиці біля Погоджувальної ради депутатських фракцій парламенту студентські та молодіжні організації вимагали не включати будь-який з законопроектів “Про вищу освіту” у розклад пленарних засідань парламенту доти, доки вони містять норми, які звужують існуючі права молоді.

В результаті протесту Голова Верховної Ради Володимир Литвин знову доручив депутатам провести засідання парламентського Комітету з питань освіти та науки стосовно законопроектів “Про вищу освіту”. А Голова фракції Партії регіонів Олександр Єфремов пообіцяв, що законопроект № 7468-1, співавтором якого він є, не буде винесений на голосування, доки в законодавчу ініціативу не будуть внесені зміни.

Нагадуємо, що 31 січня у Києві, Донецьку, Житомирі, Хмельницькому, Харкові, Запоріжжі та Одесі студентські та молодіжні організації провели акції протесту проти ухвалення законопроекту № 7468-1 “Про вищу освіту”. У відповідь Голова Верховної Ради Володимир Литвин ініціює розширене засідання парламентського Комітету з питань освіти і науки за участі протестувальників. Проте 16 лютого жоден з авторів законопроектів № 7468 та № 7468-1 на засідання Комітету не прийшов, а Комітет жодного рішення щодо даних законопроектів не прийняв, бо не було кворуму.

У Києві акції близько 300 студентів намагались завадити декілька провокаторів, проте вони були вгамовані самими студентами.

Організатори київської акції протесту: Незалежна студентська профспілка "Пряма дія", Громадянський рух "Відсіч", Всеукраїнська молодіжна організація "Фундація Регіональних Ініціатив" (ФРІ), Студентська колегія НаУКМА. Організаторами акції у інших містах виступають, окрім осередків деяких з перелічених, і інші студентські та молодіжні організації.

LinkLeave a comment

"ВІДКРИТИЙ ЛИСТ: Громадяни проти садизму влади" [Feb. 25th, 2011|11:24 pm]
Харьков - это мой город

max_robotov
     Запрещение на использование препаратов которые содержат кетамин и являются единственными анастетиками в ветеринарной практике - очередное циничное и антигуманное постановление нашего правительства. Вместо анастезии, вет. врачам предлагают использовать парализующие препараты, то есть делать операции всё чувствующим, но обездвиженным животным. Нельзя допускать издевательства над животными, в нашей стране они ещё более беззащитны чем люди.

ОТКРЫТОЕ ПИСЬМО ПРОЧИТАТЬ И ПОДПИСАТЬ МОЖНО ЗДЕСЬ


 
 
LinkLeave a comment

Понеділок, 28 лютого, - акція ПРОТЕСТУ проти законопроектів “Про вищу освіту” [Feb. 25th, 2011|07:57 pm]
Харьков - это мой город

lebed_michael
28 лютого, у понеділок, у Києві біля Погоджувальної ради депутатських фракцій Верховної Ради студентські та молодіжні організації проведуть акцію протесту проти останніх “освітніх нововведень” української влади. В цей же день акція протесту відбудеться і в інших містах України (Харків, Львів, Донецьк, Житомир, Івано-Франківськ, Миколаїв, Хмельницький, Сімферополь, Рівне, список міст може поповнитись).

Збір о 10:00 біля виходу з м. “Арсенальна”. Далі – марш-демонстрація та мітинг біля Погоджувальної ради за адресою вул. Грушевського, 18/2.

Нагадуємо, що 31 січня у Києві, Донецьку, Житомирі, Хмельницькому, Харкові, Запоріжжі та Одесі студентські та молодіжні організації провели акції протесту проти ухвалення законопроекту № 7468-1 “Про вищу освіту”. У відповідь Голова Верховної Ради Володимир Литвин ініціює розширене засідання парламентського Комітету з питань освіти і науки за участі протестувальників. Проте 16 лютого жоден з авторів законопроектів № 7468 та № 7468-1 на засідання Комітету не прийшов, а Комітет жодного рішення щодо даних законопроектів не прийняв, бо... не було кворуму. Тобто депутати проігнорували премовини з молоддю.

Організатори київської акції протесту: Незалежна студентська профспілка "Пряма дія", Громадянський рух "Відсіч", Всеукраїнська молодіжна організація "Фундація Регіональних Ініціатив" (ФРІ), Студентська колегія НаУКМА.

Організаторами акції у інших містах виступають, окрім осередків деяких з перелічених, і інші студентські та молодіжні організації.

До організації акції не залучені політичні партії, припартійні оранізації та провокатори. Під час акції заборонена символіка політичних партій, припартійних оранізацій та провокаторів.


ДОКЛАДНІШЕ про акцію читайте тут - http://fri.com.ua/?p=8064
LinkLeave a comment

Воскрешаем [Feb. 21st, 2011|04:10 pm]
Харьков - это мой город

eugene_kapinus
[Tags|]

Уважаемые Дамы и Господа!

этот сайт был в свое время создан для тех прекрасных людей, которые родились и выросли в очаровательном городе Х, а потом по тем или иным причинам его покинули. Позже сюда добавились энтузиасты, которые писали просто о насущных проблемах нашего города и это тоже было интересно.

В настоящее время сайт к сожалению просто завалили всяким мусором, который просто невозможно разгрести. Очень жалко его будет закрывать, но если не найдется желающиего, который сможет модерировать записи ведущиеся в нем, придется.

Хочется услышать комментарий от тех, кому это действительно интересно и тех, кто готов взять на себя роль модератора. 

Заранее спасибо, 
всех обнимаю,
Женя.
LinkLeave a comment

КОСМОФИЛЬМ - КИНО И ЖИВАЯ МУЗЫКА - ПЕПЕЛ И СНЕГ [Feb. 18th, 2011|12:38 am]
Харьков - это мой город

max_robotov
     На этот раз КОСМОФИЛЬМ в рамках кино в сопровождении живой музыки предлагает посмотреть по новому на известный всем фильм "ПЕПЕЛ И СНЕГ". По новому на него помогут посмотреть живые музыкальные инструменты, которые будут сопровождать видеоряд: индийский ситар, электрогитара, перкусия и индийские табла.  

О ФИЛЬМЕ:

Год выпуска: 2005 
Страна: Франция 
Жанр: документальный арт, видовое кино, философский 
Продолжительность: 01:02:58 
Режиссер: Грегори Кольбер / Gregory Colbert 
Сценарий: Грегори Кольбер 
 
20 февраля(воскресенье)
Начало: 18.00
Адрес: пер. Лопанский, 8

Взнос - 25 грн.
LinkLeave a comment

Депутати злякались молоді? Комітет з питань освіти і науки не прийняв жодного рішення [Feb. 17th, 2011|04:15 pm]
Харьков - это мой город

lebed_michael

Жодного рішення щодо законопроектів "Про вищу освіту", зареєстрованих наприкінці 2010 року, не прийняв вчора парламентський Комітет з питань освіти і науки. Причина - в Комітеті не було кворуму. Жоден з авторів законопроектів на засідання також не прийшов.

Нагадуємо, що засідання парламентського Комітету було ініційоване Головою Верховної Ради Володимиром Литвином, як відповідь на студентські протести. "Я прошу Комітет з питань науки й освіти вивчити звернення учасників пікету і провести розширене засідання Комітету, запросити всіх, кому не байдужа тема проекту закону, що стосується вищої освіти, і зняти будь-які підстави для інсинуацій", - заявив Володимир Литвин 31 січня під час Погоджувальної ради парламенту. А вчора член Комітету Олесь Доній повідомив, що засідання було спричинене листом Голови Верховної Ради.

"Звісно, обурює таке відношення до студентства," - каже присутній на засіданні Комітету заступник Голови Всеукраїнської молодіжної організації "Фундація Регіональних Ініціатив" (ФРІ) Михайло Каменєв. - "Обурює й те, що відсутній під час засідання член Комітету й співавтор одного з законопроектів Максим Луцький ще 3 лютого в прямому ефірі Радіо “Ера” пообіцяв відкликати з Верховної Ради свою версію проекту, проте і досі не дотримався свого слова. До того ж відкликати законопроект пан Луцький обіцяв на тому ж тижні, коли давав обіцянку. Натомість 10 лютого під час круглого столу в Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту депутат Луцький чомусь має сміливість заявляти: коли захочу - тоді законопроект і відкличу."

"Також дивує поведінка чиновників Міносвіти," - продовжує Михайло Каменєв. - "Під час вчорашнього засідання Комітету Директор департаменту вищої освіти Міністерства Ярослав Болюбаш фактично повторив сказану в прямому ефірі каналу "Інтер" заяву Дмитра Табачника про те, що "законопроект Луцького" - не міністерський проект. Проте 10 лютого під час круглого столу в Міністерстві Перший заступник Міністра Євгена Суліма в присутності депутата Луцького чомусь привселюдно заявляє, що "законопроект Луцького" - проект саме Міністерства освіти і науки, молоді та спорту."

Під час вчорашнього засідання парламентського Комітету з питань науки та освіти студентські та молодіжні організації – організатори акцій протесту 31 січня – Незалежна студентська профспілка “Пряма дія”, Громадянський рух “Відсіч” та ВМГО “Фундація Регіональних Ініціатив” (ФРІ) вкотре озвучили проти чого виступатимуть "в будь-якому з чинних та в можливих майбутніх законопроектах та інших рішеннях щодо вищої освіти". Докладніше читайте тут - http://fri.com.ua/?p=7771

Нагадуємо, що 31 січня у Києві, Донецьку, Житомирі, Хмельницькому, Харкові, Запоріжжі та Одесі студенти провели акції протесту проти ухвалення законопроекту № 7468-1 “Про вищу освіту”. Організаторами київської акції протесту були Незалежна студентська профспілка “Пряма дія”, Громадянський рух “Відсіч”, Всеукраїнська молодіжна організація “Фундація Регіональних Ініціатив” (ФРІ), Спудейське братство НаУКМА, Студентська колегія НаУКМА, Центр візуальної культури. Організаторами акцій у інших містах виступили, окрім осередків деяких з перелічених, і інші студентські та молодіжні організації.

LinkLeave a comment

MORJ в "Корове" [Feb. 14th, 2011|09:27 pm]
Харьков - это мой город

baarsja
[Current Music |Morj "Нежный Брежнев" ]


19 февраля в 19.00 наш город сотрясёт небывалое научно-фантастическое событие, противоречащее здравому смыслу, всякой логике и матушке-природе - MORJ В КОРОВЕ! Это похлеще, чем лошадь в яблоках или матрёшка в матрёшке! В этом вы непременно убедитесь в субботу в самом новом и без сомнения самом долгожданном арт-клубе Харькова с таким симпатичным названием - "КОРОВА"! Спешите видеть и слышать!
Музыканты art-хаос труппы "MORJ" с удовольствием вынесут мозг своими невероятными песнями и превращениями, но обещают, что потом аккуратненько и с нежно-брежневостью занесут Вам его на руках обратно!
Совсем недавно "MORJ" признались, что после затяжного зимнего турне по Украине и странам СНГ в поддержку дебютного студийного альбома "Пластилиновая балерина" очень соскучились по родным харьковским слушателям и обещают неожиданные сюрпризы на предстоящем концерте!
http://www.myspace.com/morj_music
http://vkontakte.ru/club4439862Арт- клуб " КОРОВА "
ул.Петровского 37 (ст.м. Пушкинская )
+ 38 050 3011418
+ 38 093 7457073

Вход: 50 денег
LinkLeave a comment

Відкритий лист молоді до лідера КПУ щодо законопроекту “Про вищу освіту” [Feb. 14th, 2011|01:25 am]
Харьков - это мой город

lebed_michael
Лідеру Комуністичної партії України,

Голові парламентської фракції Комуністичної партії України

Петру СИМОНЕНКУШановний Петре Миколайовичу!

Звертаємося до вас як до лідера Комуністичної партії України, і хочемо проінформувати Вас про дії члена КПУ, народного депутата України Самойлик Катерини Семенівни, які не лише грубо порушують програму Комуністичної Партії України та прямо суперечать передвиборчим обіцянкам як партії, так і Вашим особистим, але й несуть в собі серйозну загрозу для репутації партії.ЧИТАТИ ДАЛІCollapse )
LinkLeave a comment

Тук-тук [Feb. 2nd, 2011|03:35 am]
Харьков - это мой город
noshigennara
А люди тут есть? :) Иль засрать все можно?
LinkLeave a comment

navigation
[ viewing | 10 entries back ]
[ go | earlier/later ]